درباره موسسه

فعالیت این خیریه از سال 1385 بصورت ارائه خدمات محدود به خانواده ای بی سرپرست از طرف جمعی از خیرین ویلاشهر شروع شد. در سال 1395 سرانجام اساسنامه موسسه پس از سیر مراحل تصویب با نام “انجمن خیریه مسجد قبا ویلاشهر” به شماره ثبت 413 به هیات امناء ابلاغ شد.

خط مشی

ویژگی ها

خيريه به حفظ كرامت و عزت نفس خانواده هاي تحت پوشش عنايت خاص داشته و در برخوردها و ارائه خدمات انساني به گونه اي عمل ميكند كه خدشه اي به احساسات آنان وارد نيايد و افراد تحت پوشش خود را در ميان مربياني مهربان و دلسوز احساس كنند.

مجوز فعالیت

پروانه فعالیت

تشکر و سپاس

احسان و ايثار هم ميهنان دلسوز و دردآشنا تا به امروز عامل عمده تامين نيازهاي مالي و حل مشكلات خانواده هاي تحت پوشش و از همه مهمتر تدارك هزينه سنگين تعليم و تربيت نونهالان يتيم بوده است و وابستگي انجمن به همت والاي عزيزان نيكوكار براي خدمتگزاران خيريه افتخاري بزرگ و درخور ستايش است.

بنابراين از تمامي نيكوكاران دردآشنا كه تا به امروز با كمك هاي مالي و يا همفكري هاي ارزشمند خويش، گره گشاي مشكلات خانواده هاي بي پناه يتيم بوده اند، صميمانه تشكر مي‌كنيم و از همگان مي‌خواهيم كه انجمن را در حد وسع و توان در انجام اين رسالت بزرگ انساني و الهي ياري دهند .

به اميد روزي كه هيچ كودك و نوجوان يتيمي در گوشه و كنار اين مرز و بوم تنها و سرگردان و نااميد نباشند. ان شاء الله